Heb je ooit een veiling gevonden met een spotprijs? Maar voordat je erin slaagde om iemand te kopen was sneller?
Heb je geen tijd om constant te checken of er iets nieuws is verschenen? Zo ja, dan is dit programma iets voor jou. Het bewaakt voortdurend advertentie- en veilingportalen, werkt onopgemerkt op de achtergrond, het enige wat u hoeft te doen is de zoekcriteria definiëren, het programma inschakelen en iets anders doen :)
Hoe werkt het?
De werking van het programma is gebaseerd op de constante controle van advertentie- en veilingportalen, met de huidige versie kunt u zoeken op:
- Allegro en AllegroLokalnie
- Olx.pl
- Loombard.pl
- eBay
- We verkopen
- Gumboom
- OtoMoto
- Autoscout24
- Mobiel.de (Windows)
- Stalowka.net
- Rzeszowiak.pl
- Een beloning
- Discoqs
Allegro is beschikbaar in de gratis versie, terwijl andere diensten beschikbaar zijn onder het PRO-abonnement
Er is ook een desktopversie die werkt in de Windows 7..10-omgeving
- aktualizacja