THUIS SPELLEN APPS Lidwoord
 >  APPS  >  Winkelen  >  Monitor Aukcji

Monitor Aukcji

Winkelen

by MobiGame

Vertrouwd

Downloaden apk

Versie

4.4

scoren

maat

5K

Downloads

Updatedatum

You need Tieng Anh 10 - English 10 T1 to install .XAPK File.

Beschrijving

Heb je ooit een veiling gevonden met een spotprijs? Maar voordat je erin slaagde om iemand te kopen was sneller?

Heb je geen tijd om constant te checken of er iets nieuws is verschenen? Zo ja, dan is dit programma iets voor jou. Het bewaakt voortdurend advertentie- en veilingportalen, werkt onopgemerkt op de achtergrond, het enige wat u hoeft te doen is de zoekcriteria definiëren, het programma inschakelen en iets anders doen :)

Hoe werkt het?

De werking van het programma is gebaseerd op de constante controle van advertentie- en veilingportalen, met de huidige versie kunt u zoeken op:
- Allegro en AllegroLokalnie
- Olx.pl
- Loombard.pl
- eBay
- We verkopen
- Gumboom
- OtoMoto
- Autoscout24
- Mobiel.de (Windows)
- Stalowka.net
- Rzeszowiak.pl
- Een beloning
- Discoqs

Allegro is beschikbaar in de gratis versie, terwijl andere diensten beschikbaar zijn onder het PRO-abonnement

Er is ook een desktopversie die werkt in de Windows 7..10-omgeving

Wat is er nieuw binnen

- aktualizacja

Informatie

Laatste versie

Update

Bestandsgrootte

Categorie

Winkelen

Vereist Android

Android 9 and up

Ontwikkelaar

MobiGame

Installaties

5K

ID

pl.mobigame.monitoraukcji

Beschikbaar op

Gerelateerde tags

Dit vind je misschien ook leuk

BEKIJK MEER